Co řekly o Lunáři jeho uživatelky

“Lindo, měla jste výborný nápad s Lunářem. Velmi rychle jsem si na něj zvykla a už si to bez něj nedovedu představit. Vše je krásně přehledné i s mými pocity, jasné a barevné. Díky díky.”
Hana M.

“Lunář leží u mé postele, má své čestné místo a dostal i svou vlastní sadu pastelek, dvouřadovou. Ty si také děti nesmí půjčovat, chi chi chi, prostě dal mi kousek tolik vytouženého soukromí! No a ještě když jsem unavená, tak řeknu, no koukněte, teď mám období to a to a to musím odpočívat a jdu si lehnout :o)), prostě báječné zařízení ten Lunář!
Na příští rok už ho chce dcera také. “
Seraphine

“Už je to dávno, co jsme s kamarádkou Silvou Šabackou (Ve svém těle doma) snily o tom, jak by bylo skvělé mít kruhový diář, kde by bylo možné zaznamenávat i Symptotermální metodu (metodu přirozené antikoncepce i koncepce). Věděly jsme bohužel, že na tvorbu takového diáře nemáme prostor. Ale stalo se něco úžasného. Zrovna jsem odjížděla z workshopu Mocná sílá ženy, když mi zazvonil telefon a na druhé straně Linda Nollová, moje známá a kolegyně. Jaké bylo překvapení, kdy mi oznámila, že tvoří Lunář pro ženy. Brzy na to jsme se setkaly a pro mne to byl malý zázrak. Linda mi představila Lunář přesně v takové formě, jakou jsem si již dlouho představovala. Měla jsem velkou radost. Sama jsem do Lunáře přispěla svými odbornými informacemi o Symptotermální metodě, ale především jsem nadšená uživatelka tohoto úžasného ženského diáře, který mi pomáhá neztratit se v cyklech svých i cyklech přírody, emocích, plodnosti a ženskosti. Moje dcera už se moc těší až bude také cyklická, aby i ona mohla dostat svůj vlastní ženský Lunář.”
Kateřina Juřenčáková
(kmotra Lunáře, lektorka předporodní přípravy, ženských témat a přirozené antikoncepce)